Únor 2009

2. Pozastavení blogu

11. února 2009 v 21:21 Články
Ahoj....Takže rozhodla jsem se že pozastavim blog, protože v poslední době na něj vůbec nechodím, né že bych nestíhala, ale spíš mě to nabaví a newim co přidávat... :( Blog bude pozastavenej tak 1-2 měsíce...Možná že sem občas nějakej článek přidám, ale to bude tak 1.-2. za měsíc....U SBček se třeba taky někdy zastavim, ale to nebude vůbec často...Chci se vám SBéčka moc omluvit, a chci vás poprosit aby jste si mě nachali v SBéčkách, budu vám za to vděčná....Takže od této chvíle je blog pozastaven!!!
Jo a ještě bych vás chtěla poprosit, aby jste mi do komentů napsali co byste chtěli abych sem dávala, nebo témata do rubriky "Obrázky na téma" atd, prostě cokoli vás napadne...Děkuju :)
Barbucha
Aktualizace 9.5.2009: Takže....Vím že jsem psala že blog bude pozastaven 1-2 měsíce, a už jsou to asi 3 měsíce(nebo víc??), ale nějak se pořád nemůžu odhodlat zase blog rozjet, takže blog bude ještě nějakou dobu pozastaven, nevím jak dlouho, ale o prázdninách už bude určitě fungovat. Chci se hlavně omluvit SBčkum, a chci vás moc poprosit: nemažte si mě. Děkuju

2 new tapety :)

5. února 2009 v 22:41 Mé plochy
Tyhle tapety jsem vyrobyla sama, takže kopírujte pouze se zdrojem(nebo s mojí ikonkou)!!!

zdroj: barbucha95
(kliknutím na obrázek ho zvětšíte...)


Cena za 26.bleskovku

2. února 2009 v 21:00 Odměny
Takže je tu diplomek pro saslicku za bleskovku ještě z Listopadu 2008(Takže se moc, moc, moc omlouvám že diplom dostáváš až teď....)
Tak tady je:

Doufám že se ti alespoň trochu líbí... :)

Anorektička

2. února 2009 v 20:39 vtipné obrázky
Řeklo by se kost a kůže, ale tady už je jenom ta kost.... xD

Tento obrázek je sice zařazen do rubriky "vtipné obrázky", ale neměli by sme ho brát jenom jako vtipný obrázek, ale měli by sme se nad ním zamyslet a řict si: "Tak takhle nesmím nikdy dopadnout....."

Obrázky na téma-Caffé

2. února 2009 v 20:15 Obrázky na téma
Téma: Caffé
Zdroj: zde

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/APP/MW0158~Caffe-Cappuccino-Posters.jpg